Masaż piersi z nauką samobadania

O nasze piersi powinnyśmy się troszczyć przez całe życie. Na ich wygląd ma wpływ wiele czynników, począwszy od doboru stanika, okresu ciąży, karmienia oraz zmieniająca się z upływem lat gospodarka hormonalna. Masaż biustu poprawia krążenie krwi i limfy wpływając korzystnie na stan odżywienia skóry i tkanki podskórnej.
Regularne zabiegi w ciąży będą profilaktyką przeciw rozstępom, a ich stosowanie po zaprzestaniu karmienia zapewnią poprawę jędrności, elastyczności i dobry wygląd w obliczu zmian hormonalnych. Masaż jest sposobem na zachowanie biustu w dobrej kondycji bez względu na wiek. W trakcie serii zabiegów zauważymy że: piersi nieznacznie się powiększyły, stały się pełniejsze, okrąglejsze i lepiej wyglądają.

Przebieg zabiegu:
Masażystka stoi za głową pacjentki, która relaksuje się przy dźwiękach muzyki oraz zapachu olejków eterycznych. Wszystkie techniki i ruchy skupiają się na okolicy piersi ( z pominięciem brodawek) oraz pleców, ramion, i brzucha. Na koniec sensu masażystka prowadzi rękę pacjentki ucząc metodyki badania piersi w poszukiwaniu niepokojących zmian.

Najlepsze efekty przyniesie serie zabiegów wykonywanych codziennie lub co drugi dzień.
Oferujemy 60 minutowe zabiegi w cenie :

  • 1 zabieg w cenie 150 zł
  • 5 zabiegów w cenie 600 zł – 1 zabieg gratis
  • 10 zabiegów w cenie 1199 zł – 2 zabiegi gratis